Race results

Back

Střílení s Browningem V
finále – LP - 100 terčů
startovné 900,- Kč trénink: 9.10.2003 od 15.00 do 18.00 hodin
Date of the event 11. 10. 2003
Place of the event Střelnice Vráž

Results - Individuals


Category: Ladies

No.NameIIIIIIIVVTotal Placing
54Bajtlová Helena1014161012621
51Hořejší Daniela1096612432
95Zahálková Hedvika510897393
70Špalková Andrea775610354
83Šťovíčková Jana59677345

Category: Juniors

No.NameIIIIIIIVVTotal Placing
8Císař Luděk14151814147591
106Machan Marek13181614147572
118Krejza Jan121411811563
96Nosek Jaromír41110711434
47Walter Michael789711425

Category: Seniors - A

No.NameIIIIIIIVVTotal Placing
79Činčera Přemysl1720161618871
46Zázvorka Pavel1719141815832
30Tomeček Karel151617171681133
40Stanislav Tomáš141616181781124
68Staněk Libor1613181418795
80Jankovský Miroslav1417171416786
57Pučálka Karel1516161515777
66Buksa Jan1618161314777
69Rybín Milan1219181513777
39Můčka Igor17171412167610
89Zaoral Radomír16161813127511
81Vlášek Miroslav15151515147412
62Kroupa Roman13161415157313
65Kroupa Patrik14181410167214
9Koloc Martin14141614147214
108Machan Josef13161514147214
55Šunda Václav14171415127214
112Mrhálek Karel14141614137118
110Nýdrle Pavel13141512116519
5Kaprálek Michal9151412136320
84Vodička Luděk10131313116021
101Rykr Eduard1115106135522

Category: Seniors - B

No.NameIIIIIIIVVTotal Placing
114Sobota Josef1816161515801
87Gach Jiří1517171217782
63Hřebec Jan1416151319773
7Hrouda Jaroslav1215161716764
3Potůček Jiří1415131913745
119Křižan Bedřich1214141616726
105Honz Petr1219141412717
76Čuda Milan1315141414708
59Hnízdil Milan1613141314708
71Chrudimský Petr11151415146910
19Fiala Jan8151217166811
85Bechyňský Bronislav10151413166811
93Henzelín Václav12141412166811
107Lipták Jiří13191210146811
22Zvolánek Petr12131214166715
103Votýpka Ivan14141312146715
28Sysel Tomáš12171311146715
90Ferkl Jan14161510126715
61Bernard Luděk12141411146519
56Brouček Ladislav15171112106519
2Divišek st. Martin1216161296519
31Bígl Luboš13131112136222
25Falcman Jiří10141113136123
50Sahula Vlastimil11161011136123
48Konečný Jan10141312126123
24Lebloch Vladimír813158155926
45Nosek Jaromír9131212135926
53Staněk Jan1181510145828
121Bártů Radomír8101510125529

Category: Seniors - C

No.NameIIIIIIIVVTotal Placing
33Vlček Martin1118151712731
4Divišek st. Tomáš1216131415702
77Peřina Pavel1415151213693
35Tóth Ladislav171414913674
109Mlynařík Václav1115151114665
67Jilemický Kamil1313131013626
42Súkup Jan1213131112617
16Brabec Václav815121015608
27Janča Šimon141012159608
99Bartůšek Milan1113127165910
74Kumsta Zdeněk7151112125711
37Ďuraňa Milan812913145612
102Průšek Miroslav7121411125612
88Dvořák Zdeněk11121310105612
10Stašek Zdeněk1112131185515
43Zigo Martin108138155416
41Lajza Tomáš1211911115416
117Tuček Karel101488135318
64Štengl Jiří8111011125219
49Neuvirt Martin912121095219
72Marek Jan7111110125121
124Humhal Jaroslav10815985022
18Filippi Marcel9899144923
97Čichovský David714710114923
94Potůček Jaroslav713910104923
23Osička Zbyněk4111010134826
73Čihák Pavel591012124826
111Holešinský Jan712117114826
113Javůrek Miloslav111010894826
17Půža Václav11977124630
34Štěpánek Pavel77141084630
123Šůs Miroslav81071194532
75Krejza Jan9912494333
86Dušek Vladimír7891084234
122Černý Milan10118584234
21Borovička Petr91112464234
26Šváb Aleš599894037
100Maceška Ota889694037
78Drobný Vladimír41210864037
98Budín Tomáš688883840
120Vávra František4776113541
116Spanilý Ivo489863541
92Soukup Petr5126463343
38Pavlík Pavel963683244
32Vrátník Václav386673045
91Šebek Jiří796152846

Category: Veterans

No.NameIIIIIIIVVTotal Placing
36Kubík Jindřich1516171819851
12Bicera Štěpán1215121412652
13Goll Jan121614175643
60Průcha Jiří1411151112634
14Rychnovský Petr914131313625
20Elšlégr Josef141113714596
44Walter Antonín13179713596
58Petr František121311713568
29Janča Šimon8157816549
104Kupka Ondřej99913135310
52Neuvirt Václav6101012104811
15Půža Bedřich366332112

Statistics:

IIIIIIIVVTotal
53%65%61%55%61%59%