Race results

Back

Velká cena Moravy Lovecký parcour – 100 terčů
Date of the event 24. 6. 2007
Place of the event střelnice Bzenec - Přívoz

Results - Individuals


Category: Juniors

No.NameZajTraSkeeVal4Val5Total Placing
56Halouzka Lukáš1316171617791
80Vágner Lukáš1013101318642

Category: Seniors - A

No.NameZajTraSkeeVal4Val5Total Placing
86Můčka Igor1617191920911
40Rybín Milan1918171819911
35Zázvorka Pavel1818181620903
75Staněk Tomáš1819191419894
57Machan Josef1616171618835
68Kořínek Jindřich1814181517826
47Hondl František1717171615826
67Mrhálek Karel1912161519818
3Zvolánek Petr1617171615818
34Buksa Jan16151714188010
14Uher Jaromír12141817177811
61Tomeček Karel16141714177811
2Hřebec Jan14161617157811
33Koloc Martin15161415177714
73Lučanský Oto12141616187615
37Divišek st. Martin18131714147615
53Stanislav Tomáš16151015187417
55Halouzka Benedikt16131711167318
13Kersnik Mitja14141515157318
81Nejedlý Luděk13151614147220
22Lebloch Vladimír14181412147220
20Zigo Martin16141413137022
24Žehelj Dušan12121514156823
30Pičulin Igor13151414116724

Category: Seniors - B

No.NameZajTraSkeeVal4Val5Total Placing
17Steiner Jan1417151316751
76Staněk Karel1316161515751
18Kyliánek Petr1515161315743
83Komárek Josef1013181517734
43Novák Libor1415151316734
38Divišek st. Tomáš1413151416726
1Štengl Jiří1315131615726
41Salaj Josef1414161315726
8Ryšavý Miroslav1118101318709
21Čechura Martin161415817709
60Hertl Igor13101417146811
48Nesiba Josef15111015156612
36Michálek Lubomír1310179166513
62Ferkl Jan13131210166414
51Sochor Jiří11111115136115
71Kucián Stanislav1712714116115
12Škanta Marek9131311115717
82Pacal Antonín121191695717

Category: Seniors - C

No.NameZajTraSkeeVal4Val5Total Placing
50Molnár Anton1414141416721
52Jánský Václav1412151415702
85Berčík Martin1715121115702
44Beneš Jan179151514702
11Volf Jan139161416685
32Neuvirt Martin1613101314666
58Černošek Milan1215151013657
4Zika Pavel1710111016648
77Konečný Jan1214101313629
29Helbš Matyaš157141412629
79Vágner Josef12131410126111
39Zborník Karel1181412156012
49Šallay Igor1461313146012
45Jelínek Jiří12131114106012
7Jiráček Zdeněk1291213135915
23Koncilja Franci1311119145816
15Semanský Jaromír1311810155717
74Prekop Daniel1510117145717
84Šimánek Jaroslav8121012135519
42Rozumek Josef1381311105519
70Sanislo Ladislav9131010125421
16Mikulka Peter1411811105421
59Hertl Rastislav119128135323
46Šlechta Martin117914125323
27Verstovšek Peter1091013115323
9Švára Ondřej138710135126
65Filippi Marcel961114115126
28Soklič Boštjan125711124728
54Macháček Josef0001051529

Category: Veterans

No.NameZajTraSkeeVal4Val5Total Placing
19Otáhal Milan1616151419801
72Větříček František1614151617782
63Brouček Ladislav1016131518723
6Streit Vlastislav1315141416723
5Hnilička Milan1214161217715
26Milinarič Rudolf1016121316676
25Zupan Anton1215121314667
10Kubíček Karel916141013628
69Beran Jaroslav1114131211619
31Neuvirt Václav1214119135910
66Prachař Jan1311910145711
78Súkup Jan12111110125612
64Petr František111077155013

Statistics:

ZajTraSkeeVal4Val5Total
67%65%67%66%74%68%